16 komentarzy


 1. No ciekawa jestem tych Garnierów, bo dawno temu używałam, zawsze uwielbiałam zapach tych szamponów! Tylko potem przerzuciłam się na takie, które nie mają silnie myjących składników. Ale spojrzę na Garnier przy najbliższej wizycie w drogerii :)

  Odpowiedz

 2. Muszę wypróbować żeli pod prysznic z serii Body Butter. Garniera na bazie wody kokosowej mam ale szampon i jestem z niego bardzo zadowolona. ;)

  Odpowiedz

 3. Muszę wypróbować żeli pod prysznic z serii Body Butter. Garniera opartego na wodzie kokosowej używałam ale szamponu i jestem z niego bardzo zadowolona. :)

  Odpowiedz

 4. Nie znam żadnego produktu, które Cię zauroczyły, muszę nadrobić zaległości :D Dzięki za polecenie Body Butter Palmolive, brzmi świetnie, miętowa wersja będzie świetna na upalne dni i po treningach :)
  Miłego dnia!

  Odpowiedz
 5. ~BelieveeDreamss

  Nie używałam jeszcze kosmetyków, które opisałaś powyżej. Jestem zwolenniczką próbowania różnych kosmetyków, jak sprawdzają się u mnie :) Może niedługo znajdę te idealne dla siebie – Angelika

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>