9 komentarzy


 1. Chętnie sięgnę po tę pozycje. W szczególności ze względu na fakt, że sama mam ochotę ocenić rzetelność tej pozycji. Opinie na jej temat odnalazłam skrajne więc tym bardziej kusi ;)

  Odpowiedz

 2. Słyszałam różne opinie na temat tej książki. Szczerze mówiąc tak czy inaczej chciałabym ją dorwać w swoje ręce, właśnie dlatego, że jest teraz o niej tak głośno i opinie na jej temat są skrajne.
  Widzę jednak, że to stronnicza pozycja, promująca jakieś marki i z rzetelnością nie do końca się jest ok :(
  Pozdrawiam ciepło :)

  Odpowiedz

  1. Też widziałam, że różnie o niej piszą. Nie mówię, że nie warto po nią sięgnąć. Ja nie żałuję, bo jest w niej kilka informacji, które warto znać. Co nie zmienia faktu, że jest to jedna wielka reklama drogich kosmetyków :)

   Odpowiedz

  1. Niestety o makijażu nie ma tutaj za wiele. Bardziej typowo pielęgnacyjne tematy :) Oczywiście nie mówię, że nie warto po nią sięgnąć. Można znaleźć w niej ciekawe informacje, ale trzeba się przebić przez tą reklamę.

   Odpowiedz
 3. ~Kamila

  Nie czuję się skuszona do przeczytania tej książki i zastanawiam się do kogo ona jest tak naprawde kierowana? Chyba do kobiet z milionami na koncie takie odnoszę wrażenie niestety :-(

  Odpowiedz

  1. Ogólnie książka kierowana jest do osób, które interesują się tematyką urody, mają bardzo dużo wątpliwości i zerowe pojęcie. Tak jak napisałam, jak się człowiek przebije przez to, ze jakiś tam krem jest be, a Meder jest cacy, to można się dowiedzieć kilka ciekawostek. Jednak pojęcie taniości kosmetyków jest straszne… Bogate Rosjanki mogą sobie na to pozwolić :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>