8 komentarzy


 1. Przede wszystkim najważniejsze żeby wszystko co robimy sprawiało nam przyjemność i dawało satysfakcję, a jeśli zauważamy, że coś w tej kwestii się zmieniło to warto się nad tym zastanowić :D

  Odpowiedz

 2. Jedno tylko mogę napisać pod Twoim wpisem: Amen. Bardzo celnie to wszystko ujęłaś, najważniejsze to nie zatracić siebie w swoich dążeniach, a swoje cele i marzenia realizować dla własnej radości, przyjemności, a nie po to by spełniać oczekiwania innych. Bardzo pozytywny wpis :)

  Odpowiedz
 3. agnes

  Dobrze, że o tym piszesz. Tylko myślę, że gorsze od przesadnej pielęgnacji, jest jej brak. Niestety w swoim miejscu zamieszkania często widzę kobiety, które wychodzą na ulice tak jakby dopiero co z łóżka wstały. Wiem, nie jestem ideałem i często zawożę córkę do przedszkola nieumalowana. Ale tłuste i nieuczesane włosy, niewydepilowany wąsik i połamane paznokcie z odpryśniętym lakierem, to coś co wywołuje u mnie dreszcz obrzydzenia. Pozdrawiam i zapraszam w odwiedziny.

  Odpowiedz

 4. Jeśli zadbamy o swoje zdrowie i swój wygląd to staniemy się bardziej odporni psychicznie, staniemy się pewni siebie. Wystarczy odrobina ruchu, odpowiednia dieta, zdrowe odżywianie. Często ludzie rezygnują z tego trybu życia ze względu na brak czasu.

  Odpowiedz

 5. Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Trzeba znaleźć równowagę między dążeniem do ideału, poszukiwaniem piękna, a własnym szczęściem. Oczywiście ja też jestem zdania, że o siebie warto dbać, warto pielęgnować ciało, warto pracować nad swoją sylwetką, ale to wszystko ma sprawiać nam przyjemność, a nie powodować, że będziemy wpadać w paranoje i na siłę dążyć do perfekcji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>