8 komentarzy


 1. Życzę więc aby udało Ci się zrealizować wszystkie plany w tym roku i oby było on zdecydowanie lepszy od tego minionego. Życzę sukcesów w poszukiwaniu nowej pracy oraz cieszenia się pełnią życia. Co do moich postanowień to przygotowałam krótka listę, ale większość zmian staram się wprowadzać na bieżąco, nie odkładając niczego na później :)

  Odpowiedz

 2. Oby ten rok był lepszy dla Ciebie niż poprzedni i tego życzę z całego serca, a przede wszystkim zdrówka i pogody ducha :* A sobie życzę tego, że może kiedyś uda mi się poznać z autorkami moich ulubionych blogów :) A Twój zajmuje szczególne miejsce na mojej „liście” :)

  Odpowiedz
 3. ~Angelikowo

  Rok 2015 również i dla mnie nie był najlepszy i bardzo się cieszę, że się skończył. W tym roku wyznaczyłam sobie parę celów, nie robię już planów, bo to nie ma sensu. Chciałabym, abym zła passa u mnie w końcu się skończyła i w tym roku kładę duży nacisk na własny rozwój. Również dla Ciebie wszystkiego dobrego na ten 2016 rok:))

  Odpowiedz

 4. Widzę, że nie tylko dla mnie ten rok do najwspanialszych nie należał. Wszystkiego naj w Nowym Roku 2016 :-)

  Odpowiedz

 5. Poprzedni rok nie był dla mnie ani dobry, ani zły. Po prostu przemknął niezauważony. Mam nadzieje, że w tym roku będę działy się same pozytywne rzeczy. Mam dobre nastawienie. Też wolę zdecydowanie działać, niż robić postanowienia na Nowy Rok.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>