13 komentarzy


 1. Kocham i uwielbiam spraye nabłyszczająco-dociążające. :) Moje osłabione włosy lubią się puszyć, więc jestem zmuszona używać dużo moich ukochanych silikonów i właśnie tego typu kosmetyków, żeby jakoś wyglądać. Na ten pray skuszę się napewno. :)

  Odpowiedz

 2. Nigdy nie miałam nic z Syossa i właściwie bez jakiejś wyraźniej przyczyny. Myślę, że wypróbuje ten olejek, o którym piszesz, ale najpierw muszę zużyć Gliss Kura, którego mam obecnie (obiecałam sobie nie kupować nowych kosmetyków, chyba , że coś zużyję ;) ).

  Odpowiedz

 3. Promocje są fajne, bo można przetestować nowe kosmetyki, niestety albo raczej stety też z nich korzystam.
  Fajnie, że udało Ci się kupić produkt o fajnym składzie i który działa.

  Odpowiedz

 4. moje włosy by chyba obciążył, bo mają do tego tendencje (plus stronkowanie) :( chociaż od czasu do czasu lubię użyć czegoś cięższego :)

  Odpowiedz

 5. Tego produktu nie miałam, ale moje włosy uwielbiają jedną z odżywek tej marki. Rozczesują się po niej wprost niesamowicie łatwo, a ja na to bardzo zwracam uwagę.

  Odpowiedz

 6. Miałam kiedyś szampon tej firmy. Kupiłam go pod wpływem głośnej reklamy ;) że profesjonalny kosmetyk można mieć za nieduże pieniądze w domu. Niestety brak rewelacji. Możne teraz bardziej się postarali ;)

  Odpowiedz

 7. Dano temu miałam jakiś produkt z tej firmy i nie byłam zadowolona, ale za tym skoro tak go chwalisz rozejrzę się przy okazji kolejnych zakupów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>