14 komentarzy

 1. ~WiolettaKORDEK, Wwa

  JEDZENIE = ŻYCIE! ***** (SOKI TAKŻE).

  PRAWIDŁOWA BIOLOGICZNIE, PROZDROWOTNA METODA ODŻYWIANIA:
  Tzw. dla współczesnego człowieka powinna akceptować wszelkie uwarunkowania naszej przyrody, ewolucją narzucone reguły. Stanowi to trudny problem, ale bez badań; krew, wydzieliny, wydaliny, pierwiastki włosa, jest to absolutnie niemożliwe.

  WTEDY MOŻNA TYLKO PRZERZUCAĆ SIĘ PSEUDO REGUŁAMI:
  Na węch i czucie, również przypuszczenia. Kto zada sobie trud i zbada jak podnosi się poziom cukru przy poszczególnych produktach, jaki jest wpływ tłuszczów i jak, tj. w jakiej ilości się odkładają, jak organizm oddziaływuje na rodzaje białek itd. to wyniki dla wszystkich ludzi są niemal identyczne ew. drobna skala technicznego błędu.

  A WIĘC; PRZY ZWALCZANIU WSZELKICH CHORÓB / OTYŁOŚCI, RÓWNIEŻ CUKRZYCY TYPU 2, WAŻNA JEST WIEDZA:
  Klasyfikująca pożywienie na kategorie uwzględniające zawartość tłuszczów, NISKICH WĘGLOWODANÓW, WYSOKICH WĘGLOWODANÓW; tj. tych które sprzyjają powstawaniu otyłości i cukrzycy typu 2, a które nie, oraz pozostałych składników. Stosunkowo prostym jest zaznajomić się z tabelami pożywienia wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO TJ. IŻ PRODUKTU. To wystarcza, aby samemu decydować o łatwym doborze składników swojej diety, co stanowi na szczęście, rozwiązanie trudnego problemu dotyczącego zwalczania obu chorób. Lekarz rodzinny jednoznacznie, też nam to potwierdzi.

  Odpowiedz
 2. ~Kamila

  No sokiem z sałaty to mnie zaskoczyłaś kochana bardzo. W życiu takiego nie piłam, ba nawet nie miałam pojęcia, że można wycisnąć coś z sałaty tak naprawdę :)

  Odpowiedz

 3. Jestem bardzo ciekawa, jak smakuje sok z dynii. Może niedługo go sobie zrobię i podzielę się wrażeniami :D
  Ale rzeczywiście nigdy nie słyszałam o soku z sałaty :))

  Odpowiedz
 4. ~Aleksandra

  Witam! Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie, w który jest do wygrania bon na kosmetyki o wartości 500 zł!. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zarejestrować się na stronie: http://skroc.pl/8568e

  Odpowiedz

 5. Przedstawione warzywa, wolałabym raczej skonsumować tak o! Bez robienie soku :) Jako dziecko, jeździłam z dziadkiem na pole wyrywać rzepę i pamiętam, że w domu ją jadłam i była dobra, trochę jak rzodkiewka :)

  Odpowiedz

 6. Sokiem z sałaty jestem zaskoczona :) fanką selera nie jestem, więc pewnie nie przypadłby mi do gustu, ale dynię uwielbiam i na pewno spróbuję.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>