23 komentarzy


 1. Świetne pytania i odpowiedzi ;) Jeszcze nigdzie się na takie nie natknęłam ;) Też wolałabym być spalona żywcem, bo pochowana to mój największy strach… Kiedy w końcu znajdę chwilę by u siebie coś zamieścić na pewno go wykonam ;)

  Odpowiedz

 2. Jak już pisałam , zgłaszam się do tego tagu i na pewno zrealizuję, jak będę miała wolniejszą chwilę, póki co pracuję nad kilkoma postami.

  Nie byłabym pewna, czy zły kolor jest tak łatwo naprawić, tak aby nie okazała się, że musisz potem i tak ściąć włosy.

  Odpowiedz

  1. Pisz, pisz, nawet tak w wolnej chwili żeby się troszkę oderwać:) Z wielką przyjemnością poczytam co Ty byś wolała:)
   A powiem Ci, że już miałam z 5 razy nieudany kolor, może zrobię notkę o kolorach na mojej głowie, to się wszyscy dowiedzą co kombinowałam. Za każdym razem wychodziłam z tego obronną ręką i włosy nadal pozostawały długie:)

   Odpowiedz

   1. Jeśli za każdym razem udawało Ci się uratować włosy, koniecznie napisz, na pewno będzie pomocny taki wpis dla wielu dziewczyn :) Nie możesz tej cennej wiedzy dłużej zatrzymywać wyłącznie dla siebie :)

    Odpowiedz

    1. Jak niektóre zdjęcia bym pokazała to byście zawału dostały jak można sobie coś takiego na głowie zrobić. Oczywiście, że pojawi się wpis na ten temat :) Tylko będę musiała nad tym dłużej przysiąść :)

     Odpowiedz

 3. Hahaha :) Fajny TAG :) Pewnie wrzucę go u siebie, ale odpowiedzi na te pytania wcale nie są takie oczywiste i łatwe ;) Sama jeszcze nie wiem co ja bym odpowiedziała ;)

  Odpowiedz

  1. Czekam na Twoje odpowiedzi:) To fakt, że przy niektórych pytaniach trzeba trochę pomyśleć, ale jak miło się tak odprężyć:)

   Odpowiedz

 4. z tymi brwiami bym nie była taka pewna :p ja za dzieciaka sobie ogoliłam połowę brwi i tam gdzie były ogolone mają teraz okropny kształt, są rozlazłe i rzadkie… muszę się z nimi męczyć :D

  Odpowiedz
 5. ~Kamila

  Bardzo fajny tag :) A co do brwi to faktycznie, szybciej rosną a jak się je umiejętnie narysuje to zupełnie nie widać wielkiej różnicy :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>