10 komentarzy


 1. Wiele razy przechodziłam obok i jakoś nie mogłam się zabrać w sobie, żeby wypróbować, ale czytając na opis Twoich włosów odnajduję moje problemy, więc chyba się skuszę przy najbliższych zakupach.

  Odpowiedz

 2. Miałam kiedyś jakąś inną odżywkę tej firmy i nie była zbyt dobra, dlatego teraz niechętnie na nie spoglądam. Ale skoro bobrze radzi sobie z rozplątywaniem włosów to może dam im drugą szansę :)

  Odpowiedz

 3. Mialam kilak produktów tej firmy i faktycznie z ich jakością/działaniem bywa bardzo różnie. Tą odżywkę też miałam i mi również łatwiej było rozczesywać włosy, tylko mnie niestety zniechęcił jej zapach :(

  Odpowiedz
 4. ~Kamila

  Tej odżywki nie miałam do włosów, ale jest w takiej samej cenie jak moja z Nivea właśnie w Rossmannie nawiasem mówiąc, więc jak będę tam następnym razem to łaskawiej na nią spojrzę na półce Sayoss :)

  Odpowiedz

 5. Wyglaąda na to, że wczoraj dopadł Cię blue monday :D Ja wręcz przeciwnie czułam się ogólnie nie najgorzej, nawet byłam (1 raz!) na Zumbie :D
  Co do odżywki, to jak już wcześniej pisałam na fb, jakoś nigdy nie sięgnęłam do półki z produktami Syoos. Bardzo zachęciłam mnie tym produktem, bo z tego co słyszę rozwiązałby moje wszystkie włosowe problemy.
  Chociaż ja np. bardzo lubię produkty włosowe Nivea.

  Odpowiedz

  1. No właśnie, a ja Nivea niestety nie mogę :) Chyba właśnie miałam ten światowy dzień depresji:) porostu niechęć do wszystkiego :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>