20 komentarzy


   1. Najgorsze, że przy zewnętrznym kąciku oka jest szersza i oko sie jej boi, nie mówiąc już o nieopatrznym pomalowaniu sobie powieki :)

    Odpowiedz

    1. no i jak tu trzeba pilnować się z tymi szczoteczkami :) Ja wole klasyczne sylikonowe, takie są najlepsze, po co udziwniać:)

     Odpowiedz

 1. Mam tusz z podobną szczoteczką i muszę przyznać że ciężko jest się nauczyć nim posługiwać. Na pewno nie każdemu będzie odpowiadać, bo bardzo odbija się na powiece.

  Odpowiedz

  1. Niestety, chyba to jest wada tych szczoteczek. Ale trzeba przyznać, że daje efekt nawet fajny, oczywiście jeżeli się kontroluje odbijanie i kruszenie:)

   Odpowiedz

 2. Boję się takich szczoteczek, ja muszę mieć zwykłą i to najlepiej jak najmniejszą, żeby sobie nie wydłubać oka :D

  Odpowiedz

  1. Ja lubię klasyczne sylikonowe bez żadnych udziwnień… nie lubię się męczyć, a przy tej szczoteczce trzeba się namęczyć :)

   Odpowiedz

 3. Szczoteczka rzeczywiście kosmiczna… Miałam kiedyś swój ulubiony tusz pogrubiający z Rimmela, ale niestety od dawna już go nie produkują i od tamtego czasu wypróbowuję jakieś nowe szukając ideału. Miałam dwa, które były bardzo bliskie, ale to chyba jeszcze nie to.

  Odpowiedz

 4. Faktycznie, bardzo, bardzo dziwna szczoteczka. szczerze powiedziawszy ja takich udziwnień nie lubię. Jakiś czas temu miałam ich inny tusz i muszę przyznać zły nie był, ale jakoś szczególnie wybitny też nie.

  Odpowiedz

  1. Trzeba przyznać, że szału nie ma jeżeli chodzi o tusze z Rimmela. Chociaż lubię tą firmę, to nie mogę powiedzieć, że jest jakaś wybitna pod względem kosmetyków:)

   Odpowiedz
 5. ~Kamila

  Powiem ci szczerze, że ja bym się nie skusiła przez tą szczoteczkę no bo jak tym malować rzęsy?!. Ja bardzo lubię masakarę Rimmela ale Scandaleyes show off w różowym opakowaniu i koniecznie na nią poluję bo jest świetna a dobiła mi denka jakiś czas temu niestety.

  Odpowiedz

  1. Ja gdybym miała czas dokładnie ją obejrzeć, to bym jej nie wzięła… ale cóż… nie było czasu i złapałam ją bez zastanowienia…

   Odpowiedz
 6. ~limonade_alice

  Mascara retroglam nie przypadła mi jakoś super do gustu i podejrzewam, że ta również by się u mnie nie sprawdziła.
  Pozdrawiam :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>