5 komentarzy


 1. Fajny tag :) Z tym czasem na sen to u mnie też różnie bywa, najczęściej śpię około 6 godzin, czasem mniej i jestem potem nieprzytomna, za to w weekendy, podobnie jak Ty, potrafię spać 10-13 godzin :) Doba jest zbyt krótka, żeby zdążyć ze wszystkim się ogarnąć i położyć spać przed północą. Chociaż nie ukrywam, że w tygodniu już koło 22 najchętniej bym się zagrzebała pod kołdrą :)

  Odpowiedz

 2. Ciekawe pytania i odpowiedzi. Widzę,że nie tylko ja jestem nocnym markiem i nie zasypiał zaraz po położeniu głowy na poduszkę.

  Pozdrawiam ;)

  Odpowiedz

 3. Bardzo ciekawy tag! ;) Na co dzien nie mam siły i czasu na długie domowe spa dla twarzy.. zazwyczaj robię wszystko w tzw. „międzyczasie”, peeling podczas kąpieli, potem maseczka i jeszcze maska na głowie, potem wszystko spłukuje :D Rzadko też mogę spać 8h.. ale potrafię już po 5-6 być wyspana ;) A jeśli chodzi o szybki demakijaż to moim ulubieńcem jest płyn micelarny dwufazowy z Ziaji ;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>