16 komentarzy


 1. Chociaż mam dopiero 18 lat to zmarszczki wokół oczu już mi się pojawiają, po prostu od uśmiechania! Niestety nie jest to dla mnie urocze, więc na pewno niedługo wypróbuję ten krem ;)

  Odpowiedz

  1. Polecam, jest naprawdę delikatny. A pierwsze oznaki starzenia trzeba szybko niwelować:D Też właśnie mam te zmarszczki mimiczne od uśmiechania się…:/ po co mi to… :)

   Odpowiedz
 2. engi1981

  Absurdalna, cieszę się, że napisałaś o tym kremie. Widziałam go przy kilku moich wizytach w Rossmanie i zastanawiałam się, czy warto go kupić.Dzięki Twojej recenzji na pewno go zakupię:)

  Odpowiedz

 3. Kiedyś miałam ochotę na ten kremik, ale nie wiem, czy nie za wcześnie na niego dla mnie. Mam niecałe 23 lata. Jak myślisz?

  Odpowiedz

  1. Ja w lipcu skończyłam 23 lata i uważam, że dobrze zrobiłam kupując go. To jest na pierwsze oznaki starzenia, więc warto zacząć wcześniej, niż później mieć problemy :) Nie jest to mocny krem, na pewno w żaden sposób nie zaszkodzi, a może okaże się pomocny :)

   Odpowiedz
 4. ~Minni

  Jestem na etapie wybierania kremu pod oczy, bo jeszcze niemiałam. Jednak myślę, że już czas wybrać krem pod oczy. Lubię kosmetyki z Zjaji więc chyba zdecyduję się na ten krem.

  Odpowiedz
 5. ~Kamila

  Rozejrzę się za nim bo kemu pod oczy nie mam jeszcze, a chyba już czas posiadać :)

  Odpowiedz

 6. Od niedawna zastanawiam się nad zakupem kremu pod oczy, raczej by zniwelować opuchnięcia i cienie, niż zmarszczki. Chyba już wiem co wybiorę :)

  Odpowiedz

  1. Na pewno pomoże na cienie i opuchnięcia. Ale możesz też spróbować kremu pod oczy i na powieki z Flos-lek z herbatą i świetlikiem. Jak się go schłodzi i nałoży na noc, to opuchnięcia znikają migiem, a jeszcze dodatkowo oko się relaksuje:)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>