5 komentarzy


 1. Gratuluję! I życzę wytrwałości by starczyło na kolejne lata. Od siebie dodam, że perfumy Beyonce też uwielbiam. Tych książek o których piszesz nie czytałam, ale z pewnością to nadrobię :)

  Odpowiedz

 2. Już teraz z całego serca gratuluję Ci pięknej rocznicy ;)
  Muszę powiedzieć,że po przeczytaniu Twoich odpowiedzi stwierdzam iż mamy dużo ze sobą wspólnego: zaczynając od znaku zodiaku i koloru. Ja też lubię pisać wiersze, opowiadania, widzę że na prawdę masz zamiłowania muzyczne tak samo jak i ja. Język hiszpański? Też zaczęłam się go uczyć, ciężko mi idzie, bo nie mam czasu,ale próbuje. Co do filmów widzę, że lubisz takie dramaty. No cóż… ja też. ” 3 metry nad niebem”? Obejrzałam ten film i od tej pory go uwielbiam, nie wiem czy wiesz,ze jest tez 2 część i wersja włoska,ale słaba . „Pamiętnik” i wszystkie inne filmy na podstawie książek Sparks’a uwielbiam. Co do aktorki tez bardzo lubię Jessice Albę. Lubię rocka, widzę że Ty też. Stary Nickelback jak najbardziej, Maite też nie jest mi obca.
  Jak widzisz dużo tych wspólnych zainteresowań ;)

  Odpowiedz
 3. ~Kamila

  Ja ci życzę jeszcze więcej wytrwałości w tym co robisz bo piszesz naprawdę genialnie a to wymaga pracy na pewno. A jeśli chodzi o gust filmowy to bardzo lubię ten film „3metry nad niebem” i chciałabym zapolować na książkę :). Pająków też się boję, szczególnie właśnie tych wielkich paskudnych brrr….. I jeszcze jedno też uwielbiam czytać :)

  Odpowiedz

 4. Absurdo wszystkiego najlepszego już teraz, bo nie wiele osób tak długo wytrzymuje w pisaniu bloga i mało kto odnosi takie sukcesy jak Ty!
  Bardzo się cieszę, że się dałaś nam troszkę poznać i już wiem, że mamy wiele wspólnego, choćby ten sam znak zodiaku, ulubiony kolor i ja też umieram ze strachu przed pająkami!
  Jeśli chodzi o filmy, widzę, że gust mamy wręcz identyczny, więc jeśli jeszcze nie widziałaś polecam Ci z całego serca „Szkołę uczuć”! To z kolei mój ukochany film. ;)
  Upadłych czytałam, a kolejne części na mnie czekają, wpierw jednak lektury, bo matura tuż tuż :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>