11 komentarzy


 1. Wiele razy namawiano mnie do zakupu zalotki, ale ja jakoś nie widziałam takiej potrzeby :) po przeczytaniu na pewno już nie kupię. Z tuszu nie zrezygnuję, bo mam jasne rzęsy i niepomalowane tworzą efekt „łysego oka „.

  Buziaki dla Cb:* :* :*

  Odpowiedz

 2. Prawda jest taka, że my kobiety sięgamy po produkty do rzęs tylko wtedy, gdy widzimy że z nimi kiepsko. Może warto to zmienić :)

  Odpowiedz
 3. ~zorientowana

  Można nabyć taką odżywkę okulistyczną za czwartą część ceny, jeśli pójdziemy do okulisty, naściemniamy o słabych rzęsach, o tym ile to ich wypada, jak wyglądają brzydko, aż w końcu uwierzy i przypisze.

  Odpowiedz

 4. Ja ze swoimi ciągle walczę, ale to niestety kwestia leków, włosy też mi lecą :( I nagroda dotarła już się „ciapiem wszytkim” :) Dziękuje bardzo :)

  Odpowiedz

 5. Ja niedawno zainteresowałam się wyglądem rzęs, bo moje zawsze były długie, ale cieniutkie i rzadkie, dlatego walczę o ich przyciemnienie z olejem rycyowym :D Stwierdziłam też, że kobiety zwracają uwagę na pielęgnację twarzy i włosów, jednocześnie zapominając o rzęsach.

  Odpowiedz

 6. Zalotki używam od czasu do czasu, ale dnia bez tuszu nie mogę sobie wyobrazić! Może to dlatego, że bardzo rzadko miewam takie dni, że nie wychodzę z domu…
  No cóż, chyba warto spróbować czasem sobie odpuścić ;)

  Odpowiedz

 7. Ja bardzo długo przedłużałam rzęsy. Jak je zdjęłam to się przeraziłam… Miałam dwie rzęsy na krzyż…
  Długo je regenerowałam, odżywiałam i teraz wyglądają w miarę…

  Odpowiedz

 8. Moje rzęsy są długie, ale rzadkie i cienkie. Nie używam zalotki i nie zostawiam makijażu na noc (o zgrozo!). Kiedyś miałam dobrą odżywkę Dermena Lash, świetnie się sprawdziła. Znów będę musiała kupić :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>