6 komentarzy


 1. Całkiem się z Tobą zgadzam! Takie nieumiejetne malowanie jest odpychające – trzeba zaczynac stopniowo. Czasem każdemu zdarzy się wpadka, nawet najlepszym, ale nie umiem sobie wyobrazić, że wychodzę z domu z dwa razy za ciemnym dla mnie podkładem, czerwoną szminką bez konturówki czy z rozmazanym na policzku osypanym tuszem…
  Myślę, że mój styl jest bardzo dziewczęcy, trochę delikatny, ale nigdy, przenigdy – nie dopadnie mnie moda na spodnie z krokiem w kolanach – to przecież zbrodnia na proporcjach naszej sylwetki!!

  Odpowiedz

  1. Dokładnie, a te spodnie teraz robią taką furorę… dziewczyny wyglądają w nich jakby ich nogi miały 10 cm długości, a tułów z metr… coś strasznego… Z makijażem trzeba się pilnować, bo on ma nas upiększać, a nie sprawiać, że wyglądamy brzydko :)

   Odpowiedz

 2. Z tym się zgodzę. Nie wygląda to ładnie. W dodatku fajny blog i wpisy, będę tu częściej zaglądała. Zapraszam również do mnie.

  Odpowiedz

 3. Po części się z Tobą zgodzę, strasznie wyglądają dziewczyny z za ciemnym podkładem, dwoma plamami na policzkach zamiast ładnie podkreślonymi kościami policzkowymi, przesadnie pomalowanymi ustami, krzywymi kreskami, które się odbijają i takimi innymi. Takie bywają początki ;) Ale moim zdaniem im mniej makijażu tym lepiej zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatki ;) Sama nią jestem i np czasem złoszczę się na siebie że jest mi ciężko iść do szkoły np bez bb kremu a inne koleżanki malują tylko rzęsy i wyglądają dobrze. Oczywiście są tez takie co przesadzają bo co druga przerwę nakładają kolejne warstwy…. Myślę, że czasem najlepiej pomalować tylko rzęsy i zakryć ewentualne pryszcze :) bo po co w młodym wieku te wszystkie róże i inne, co innego jak to makijaż na wieczór ale tak to minimalizm wskazany :)
  Pozdrawiam :)

  Odpowiedz

  1. Właśnie to jest ten „naturalny” makijaż żeby było tylko podkreślone to co najładniejsze, a ukryte to co nie potrzebne, w taki sposób by nikt nie zauważył :) I zgadzam się, bo minimalizm jest bardzo wskazany i na dodatek zdrowy dla naszej cery :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>